Вищі медичні навчальні заклади

Вищий державний навчальний заклад України "Буковинський державний медичний університет"
Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова
Державний заклад "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України"
Донецький національний медичний університет ім. М. Горького
Запорiзький державний медичний унiверситет
Державний вищий навчальний заклад "Івано-Франківський національний медичний університет"
Державна установа "Кримський державний медичний університет імені СІ. Георгієвського"
Державний заклад "Луганський державний медичний університет"
Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
Нацiональний медичний унiверситет iм. О.О.Богомольця
Державний вищий навчальний заклад "Національний фармацевтичний університет"
Одеський національний медичний унiверситет
Державний вищий навчальний заклад "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України"
Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія"
Харківський національний медичний університет
Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика
Харкiвська медична академiя пiслядипломної освiти
Державний заклад "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України"
Державна установа "Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти Міністерства охорони здоров'я України"
Державна установа "Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів" МОЗ України
ДП "Центр міжнародних програм МОЗ України"
Джерело:  http://www.moz.gov.ua