Головна » Файли » Все з інформатики

_Хімічний калькулятор 2.0 (Portable / Rus)
[ Викачати з сервера (719.8 Kb) ] 10.02.2014, 17:34
Програма призначена для отримання миттєвого рішення рівнянь хімічних реакцій неорганічної хімії з розстановкою коефіцієнтів шляхом натискання всього лише 3-х кнопок (а в деяких випадках і 2-х). Все здійснюється за принципом - "знайшов-натиснув-отримав", як у звичайному калькуляторі, за винятком кнопки виведення результату "=". Від аналогів програма відрізняється тим, що в ній практично не доводиться самостійно вводити формули речовин, а використовувати вже готові, що заощаджує час. На початку може здатися складним знайти потрібну кнопку речовини. Для цього можна скористатися пошуком. Але надалі до розташування кнопок звикаєш, тим більше що вони відсортовані за класами та активності реагування.

У новій версії 2.0:
• реалізована підсвічування (синім кольорів) формул речовин, які будуть вступати в реакцію з першим обраним реагентом;
• вдосконалена система пошуку кнопки речовини. Тепер немає обмежень на кількість символів введення;
• додані підказки назв речовин кожної кнопки;
• додана можливість видалення рівняння реакції з бази;
• додані іконки в меню.

ОС: Windows ® 2000, XP, Vista, Windows 7