Головна » 2016 » Квітень » 13

12 квітня в українській світлиці школи під керівництвом вчителя української мови та літератури Димченко Тетяни Володимирівни було проведено відкритий захід, присвячений 145 - й річниці з Дня народження поетеси Лесі Українки :"Леся- славна донька України " в рамках науково- практичного семінару, проведеного професором Райбедюк Галиною Богданівною та членами кафедри української філології ІДГУ.

... Читати далі »

Переглядів: 332 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 13.04.2016

7- й клас на мітингу з нагоди покладання квітів до меморіальної дошки ізмаільчанам єврейської національності, загиблим в роки нациськоі окупації у таборах примусової праці.

Переглядів: 315 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 13.04.2016