Головна » 2016 » Травень » 18

Школа повним ходом готується до закінчення навчального року. Вже зовсім скоро відлунає останній дзвоник і діти відправляться на канікули. Школа забов'язана підготувати учнів до безпечного відпочинку. Для цього в наш навчальний заклад були запрошені представники Ізмаїльського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Одеській області: психолог Білоброва Катерина Олегівна та капітан внутрішньої служби Райнов В"ячеслав Степанович. З учнями 9-11 класів була проведена лекція з метою попередження правопорушення неповнолітніх під час літніх канікул.

... Читати далі »

Переглядів: 412 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 18.05.2016

18 травня вчителі нашої школи Мінковська Людмила, Стамова Ганна та Янєва Наталя взяли участь у міському конкурсі відкритих уроків учителів - початківців "Мої перші кроки до вершин педагогічної майстерності".  Поздоровляємо!

Переглядів: 358 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 18.05.2016