Головна » 2016 » Вересень » 16

З кожним роком зростає зацікавленість дітей і дорослих до історії олімпійського руху .І тому в нашій школі в рамках олімпійського тижня були проведені виховні години на теми: "О спорт, ти мир..."(1-4кл.),"О спорт, ти світ..."(5-11кл.). Головне завдання, які перед собою поставили класні керівники, полягали в тому що необхідно допомогти дітям обрати для занять той вид спорту, який їм до душі,залучати їх до здорового способу життя та олімпійських цінностей! Серед запрошених гостей був відомий всім нам чемпіон України з легкої атлетики серед ветеранів Арнаутов Іван Петрович. Ніщо так не надихає як особистий приклад!

... Читати далі »

Переглядів: 312 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 16.09.2016