Головна » 2016 » Вересень » 28

На шкільному майданчику галасливо, картато, весело, смачно, різноманітно розкинувся Осінній ярмарок, присвячений Дню людей похилого віку, Дню міста, професійному святу вчителів!

... Читати далі »

Переглядів: 341 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 28.09.2016

Багатим на проведення традиційних заходів була середа 28 вересня для колективу вчителів та учнів школи. У шкільному тирі виборювали призові місця працівники колективу. Найкращим стрілком була завідувачка бібліотекою Руденко І. І. Нагороди отримали і Іванова Ж. О., Голубкова Н. В., Бочкарьова І. М., Стойков В. П.змагання проводилися під керівництвом вчителя "Захист Вітчизни" Поліщука К.Ф. за сприяння Шиляєва О. В., Христенка О., Кашиняна Р.
Переглядів: 304 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 28.09.2016

Мірчева Поліна, учениця 8-го класу, посіла 2-ге почесне місце у змаганнях з шахів. Поздоровляємо нашу чемпіонку! Так тримати!!!

Переглядів: 272 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 28.09.2016