Головна » 2017 » Лютий » 09

З метою запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації  на загальношкільних батьківських зборах соціальний педагог Волкова Л.В. проінформувала громадськість.

Переглядів: 313 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 09.02.2017

Традиційно в першу суботу лютого в 4 школі проводяться зустрічі з випускниками минулих років. Зустрічі випускників - це не тільки час спогадів про те, «як це було», це в першу чергу вечір гарного настрою, живого активного спілкування і відпочинку в колі давно знайомих людей !!!

Переглядів: 329 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 09.02.2017

4 лютого в нашій школі було відкрито курси для майбутніх першокласників під керівництвом вчителів початкової школи Постарніченко О.В. та Солонович І.В.

Переглядів: 271 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 09.02.2017