Головна » 2015 » Грудень » 25 » Парад чемпіонів у 8 -ми номінаціях відбувся 24 грудня у школі біля новорічної ялинки.
11:45

Кращих з кращих учнів привітали Дід Мороз зі Снігуркою та юні артисти школи. Грамотами та дипломами були нагороджені 39 учнів та 14 вчителів, які привели своїх вихованців до перемог.

Поздоровляємо вас, наші шановні педагоги та юні дарування! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкоряти наступні висоти. Здоров'я та творчого натхнення у Новому 2016році!

Переглядів: 404 | Додав: Администратор_сайта | Рейтинг: 1.5/2