Головна » 2017 » Листопад » 19 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху 17. 11.2017 в школі пройшов Єдиний національний урок "Безпека на дорозі- безпека життя" в 1-11 класах.Особлива увага була звернена на безпеку пішоходів на дорозі, необхідність використання світловідбиваючих елементів на одязі в темну пору доби, були розглянуті дорожні ситуації, які трапляються з пішоходами та велосипедистами на дорозі; учні взяли активну участь в обговорені. Кожна дитина розповіла, як бачить безпеку на дорозі. Школярі засвоїли з уроку важливу істину, що на дорозі потрібно бути максимально уважним, обережним та дотримуватись Правил дорожнього руху. Навчаючи дітей Правилам дорожнього руху в школі ми виховаємо в них дисциплінованих учасників дорожнього руху з чітким розуміння безпеки життя.

Переглядів: 365 | Додав: Администратор_сайта | Рейтинг: 2.6/5