Головна » 2016 » Лютий » 18 » Захід "Герої не вмирають"
Захід "Герої не вмирають"

18 лютого у школі вшанували пам'ять загиблих на Майдані 20.02.14року. Захід "Герої не вмирають" був проведений на базі 5,8,9,10,11класів під керівництвом вчителя історії та правознавства Замаскіноі Ганни Іллівни. Завідувачка бібліотекою Руденко Інна Іванівна представила книжкову виставку, присвячену борцям за незалежність України. Мета та завдання уроку-реквієму досягнуті: ми виховуємо патріотів!

Педагог-організатор Кардашова Ірина Володимирівна продемонструвала відеоролики за темою заходу.

Вокальні таланти  Нягулової Елли Анатоліївни та ансамблю 5-го класу захопили за душі всіх присутніх.

Переглядів: 353 | Додав: Администратор_сайта | Рейтинг: 1.5/2