Головна » Статті » Статті школи

_Результати атестаційної експертизи загальноосвітньої школи №4 І-ІІІ ступенів м. Ізмаїл

"Результати атестаційної експертизи загальноосвітньої школи №4 І-ІІІ ступенів м. Ізмаїл"

Відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року № 67, на виконання Плану проведення державної атестації загальноосвітніх та позашкільних закладів відділу освіти на 2013-2022 роки, затвердженого наказом відділу освіти Ізмаїльської міської ради від 22.11.2012 року № 395-з, здійснено атестаційну експертизу загальноосвітньої школи № 4 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області.

Атестаційна експертизи була проведена в термін з 12 травня по 1 червня 2015 року. Атестаційну експертизу проводила експертна комісія у складі 9 фахівців та представників громадськості, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямків діяльності навчального закладу за робочою програмою, затвердженою начальником відділу освіти. Експерта комісія підготувала акт атестаційної експертизи та пропозиції щодо її наслідків.

Загальний висновок щодо рівня освітньої діяльності загальноосвітньої школи № 4 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл здійснено на основі зведеного аналізу по 12 розділам.

За результатами проведеної роботи експертна комісія визначила, що освітні послуги, які надаються навчальним закладом відповідають державним стандартам.

Атестаційною комісією було прийнято рішення визначити заклад освіти «Загальноосвітня школа № 4 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області»   атестованим.

Категорія: Статті школи | Додав: Admin_KS (12.06.2015)
Переглядів: 470 | Рейтинг: 1.0/1