Головна » Статті » Статті школи

_Відкриття української світлиці
Відкриття української світлиці – музею ЗОШ №4 І – ІІІ ступ. м.Ізмаїла 30.04.09р. о 12.00 Ми раді вітати вас у нашій новій оселі - українській світлиці – музеї – кабінеті українознавства. Колектив нашої школи чітко йде до поставленої мети – отримання школою статусу української гімназії, і створення кабінету українознавства – одна з необхідних ланок у цьому проекті. Цей кабінет – результат плідної роботи всього колективу школи, члена батьківського комітету – Василенка Віталія, який, у прямому розумінні цього слова, підняв стіни оселі. Добре слово треба сказати і на адресу вчителя трудового навчання Норіна В.І., який створив два прекрасних полотна українського побуту. Завгосп школи Курносенко С.О. – практичний та матеріальний натхненник нашого осередка, невтомний менеджер, яка зуміла організувати технічний персонал школи на ремонтні роботи, оздоблення кабінету. І неможливо не відмітити участь в оформленні кабінету зодчого школи Соловйова Ю.М. М/о вчителів української мови та літератури з зрозумінням віднеслося до цієї нелегкої задачі і вчителі - українці прийняли активну участь у накопиченні експонатів та методичних матеріалів кабінету українознавства. Все, що ви бачите в світлиці - це дарунки, матеріальна допомога зацікавлених у пропаганді українознавства, небайдужих людей. Це тільки початок. Але він покладений!!! І, зрозуміло, головне – це ідея. Так от, ідейним натхненником всього цього задуму був Зимовець С.Ф. – заст.. дир.. з НВР, йому окремі слова подяки. Мета створення кабінету – музею – прищеплення інтересу до вивчення державної мови, української літератури, народознавства, до культури нашого народу. Цей кабінет повинен стати осередком цікавого, насиченого життя всього народонаселення нашої школи. Ласкаво просимо до нашої оселі!
Категорія: Статті школи | Додав: Администратор_сайта (04.03.2014)
Переглядів: 374 | Рейтинг: 0.0/0