Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 36
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 »

Обираючи тему для узагальнення досвіду, постарайтеся врахувати успіхи і недоліки у вашій роботі і ваших товаришів. Доцільно узяти тему, яку Ви вважаєте найбільш важливою і потрібною, і постарайтеся її оформити як можна точніше, конкретніше.
Допомога молодому вчителю | Переглядів: 422 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 04.03.2014

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що формувалися протягом багатьох століть і освячені часом. З традицій, що збереглися від наших пращуров і передаються нам, нащадкам, одним з головних залишався і залишається у  всіх без винятку місцевостях нашої країни  інтерۥєр української хати та рушник. Музей «Українська світлиця» - результат плідної роботи всього колективу школи, учнів і  батьків учнів.

Статті школи | Переглядів: 342 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 04.03.2014

Інформаційні технології навчання  надають доступ учням до нетрадиційних джерел інформації. Створюють можливості для творчої діяльності, формування професійних навиків. Можливість реалізувати нові форми та методи навчання.

Інноваційні технології навчання | Переглядів: 464 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 04.03.2014

//aspekt-edu.kiev.ua - Cайт видавництва "Аспект"

//mon.gov.ua - Сайт Міністерства освіти

//osvita.cn.ua - Сайт Облуправління освіти

//mirdetstva.com - Сайт видавництвва "Світ  дитинства".

Допомога молодому вчителю | Переглядів: 332 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 04.03.2014

Відкриття української світлиці – музею ЗОШ №4 І – ІІІ ступ. м.Ізмаїла 30.04.09р. о 12.00 Ми раді вітати вас у нашій новій оселі - українській світлиці – музеї – кабінеті українознавства. Колектив нашої школи чітко йде до поставленої мети – отримання школою статусу української гімназії, і створення кабінету українознавства – одна з необхідних ланок у цьому проекті.
Статті школи | Переглядів: 372 | Додав: Администратор_сайта | Дата: 04.03.2014

1-5 6-10 ... 21-25 26-30 31-35 36-36